(4)

چاپ سی دی و دی وی دی

چاپ افست: کیفیت مرغوب این چاپ دقیقا مشابه چاپ افست بر روی کاغذ بوده و جهت استفاده در تبلیغات خاص برای جذب مشتری مناسب می باشد.
چاپ سیلک: برخلاف چاپ افست که تمام رنگی است ، چاپ سیلک بصورت یک تا پنج رنگ چاپ می شود.
چاپ دیجیتال: این نوع چاپ مناسب تیراژ پایین بوده و بعلت حذف فرآیند پیش از چاپ سریعتر تولید می شود.

نمایش نمونه کارها


(01)

چاپ انواع برچسب

لیبل ها انواع مختلفی دارند از قبیل (گلاسه، نیمه گلاسه ومات) و از نظر رنگ هم تنوع بسیار دارند(آبی، بنفش، قرمز و....) در حقیقت لیبل ها را می توان به هر رنگی در آورد. از نظر خاصیت چسبندگی به صورت پرچسب و معمولی می باشند.
عمده مصارف این نوع لیبل ها در صنعت نساجی می باشد. این برچسب ها را بر روی محصولات خود جهت ردیابی محصول می چسبانند. این لیبل ها در صنایع دیگر به خصوص برای بسته بندی کاربرد دارند.

نمایش نمونه کارها


(1)

چاپ تامپو

چاپ تامپو درگروه چاپ های گود قرار می گیرد، این مسئله به دلیل استفاده ازکلیشه گود درفرآینده چاپ می باشد. از ویژگی های این شیوه امکان چاپ، روی مواد مختلف ومتنوع هم از نظر جنس مواد وهم از نظر شکل هندسی آنها می باشد بطوری که با این روش می توان برروی سطوح صاف، منحنی، گرد، محدب وحتی کره عمل چاپ را انجام داد. واسط چاپ در تامپو، لاستیکی ازجنس سیلیکون است که به آن تامپون (tampon) می گویند. این شیوه چاپ بسیار شبیه به مهرهای لاستیکی است. با این تفاوت که در مهر حروف برجسته است اما درچاپ تامپو لاستیک سیلیکونی برجستگی ندارد و نقش را به شیوه ای دیگر به سطح قابل چاپ منتقل می کند. چاپ تامپو به دلیل آماده سازی نسبتاً ارزان و ماشین آلات نیمه اتوماتیک در تیراژهای مختلف برای بسیاری از کارهای چاپی مورد استفاده قرار می گیرد. در این شیوه چاپ به دلیل فشاری که تامپون به سطح چاپ شونده وارد می کند پشت سطح چاپ شونده بایستی محکم باشد، مثلا ً درچاپ روی لیوان های پلاستیکی ابتدا بایستی قالبی به اندازه لیوان تهیه کرد تا درهنگام چاپ درون لیوان قرار گیرد. انواع ظروف بستی ، ماست ، خامه ، لیوان های پلاستیکی ، خودکار ، زیر لیوانی ، سی دی ، ظروف پلاستیکی ، محصولات بهداشتی و آرایشی و … همگی نمونه هایی از محصولات قابل چاپ توسط روش تامپو می باشد.

نمایش نمونه کارها


495075_lpmBqzlc

چاپ دیجیتال

یکی از بهترین روش های تبدیل عکس ها و تصاویر دیجیتال به محصولات چاپی است. چاپ دیجیتال بصورت ورقی برروی انواع کاغذ های تحریر، گلاسه ، کتان ، پشت چسب دار براق یا مات ، شیشه ای و تلق ترانسپارنت در گرماژهای ۰۶ گرم تا ۰۶۶ گرم و در ابعاد A5 تا A3 امکانپذیر میباشد. چاپ دیجیتال با بقیه روش های چاپ همانند چاپ افست متفاوت است. برخی از این تفاوت ها عبارتند از:
• در چاپ دیجیتال می توان در هر دور چاپ تصویر متفاوتی چاپ کرد زیرا در این روش از پلیت استفاده نمی شود.
• در این روش میزان مواد باطله شامل مواد شیمیایی چاپ و کاغذ کم می باشد چون نیازی به رسیدن به رنگ و یا تنظیمات در زمان چاپ وجود ندارد.
• به دلیل حذف مراحل پیش از چاپ شامل لیتوگرافی، فرآیند چاپ دیجیتال بسیار کوتاه است .
• در چاپ دیجیتال هزینه چاپ به تعداد نسخه های چاپی ارتباطی ندارد.
چاپ شخصی شده: در چاپ دیجیتال با توجه به وجود امکان چاپ در تیراژ محدود شما می توانید هر نسخه از محصول چاپی خود را متفاوت با نسخه قبلی چاپ کنید. به عنوان مثال شما می توانید کارت تبریک های شخصی شده با تصاویر مختلف و یا کارت ویزیت با طرح های مختلف را در هر دور چاپ کنید و می توانید در هر نسخه چاپی خود اطلاعات متفاوتی را داشته باشید ، این اطلاعات می تواند شماره سریال و یا نام گیرنده و یا تصویر هر فرد باشد.
چاپ در تیراژ محدود: در چاپ دیجیتال به دلیل حذف پلیت و چاپ مستقیم از کامپیوتر روی کاغذ و امکان کالیبرآسیون دستگاه امکان چاپ در تیراژ محدود حتی یک نسخه با هزینه پایین وجود دارد به همین دلیل این روش چاپ دیجیتال برای مصارفی مثل تهیه نمونه و یا چاپ محصولات کم تعداد کاربرد زیادی دارد. کانون تبلیغات تلاش مجهز به دودستگاه چاپ دیجیتال کونیکا مینولتا C450 می باشد که آماده خدمت رسانی به مشتریان می باش

نمایش نمونه کارها


چاپ اوراق اداری

هر شرکت، سازمان، واحد صنفی و غیره برای مدیریت و اداره هر چه بهتر نیازمند مجموعه برگه ها، اوراق و اسنادی است که از قبل طراحی، چاپ و آماده شده و در زمان نیاز مورد استفاده قرار می گیرد. به مجموعه این برگه ها، اوراق اداری می گوییم.
در صدر فهرست اوراق اداری طبیعتاً کارت ویزیت، سربرگ و پاکت قرار دارد که هر کدام به طور جداگانه در بخش طراحی اوراق اداری معرفی شده اند.
مجموعه تلاش ، با داشتن تجربه چندین ساله و شناخت نیازهای مشتریان خود، ضمن ارائه مشاوره در ضمینه بهینه سازی سفارشات چاپی این مشتریان، کلیه سفارشات پذیرفته شده را از نظر کیفی، تضمین کیفیت می نماید و امید دارد همواره توانسته باشد رضایت مشتریان خود را در این ضمینه به شکل مطلوبی جلب نماید.
کلیه خدمات چاپ کاغذ و مقوا توسط دستگاه چاپ افست و ریسوگراف در مجموعه تلاش انجام می شود

نمایش نمونه کارها


(1)

چاپ داغی و زرکوب

آنچه که طلاکوب می نامند در واقع نوعی چاپ داغی است که به شیوه لترپرس انجام می شود. طلاکوب به رنگ های مختلف از جمله طلایی، نقره ای، آبی، قرمز، سبز ، مشکی و… در بازار موجود است. گاهی به وسیله این سیستم ، ضرب خالی زده می شود ( بدون گذاشتن زرورق ) که تنها در جنس مورد نظر فرورفتگی یا برجستگی ایجاد می شود که به آن چاپ داغی یا داغ کوب میگویند. مجموعه تلاش با داشتن مجهزترین دستگاه تمام اتومات چاپ طلاکوب و اپراتور بسیار با تجربه و حرفه ای تا کنون بر روی ده ها جنس مختلف و هزاران سررسید ، کیف ، کارت عروسی ، جاسوئیچی و … چاپ نموده و آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.
در مورد چاپ طلاکوب 2 نوع دستی و ماشینی وجود دارد که در نوع دستی آن که برای کارهای با تعداد کم بکار میرود اول حروف چینی میکنند و حروف رو کنار هم قرار میدهند تا کلمه مورد نظر ساخته بشود. بعد یک لایه نازک از ورق مخصوص طلاکوب را روی جلدی که میخواهند طلاکوب بشود قرار میدهند و با پایین اوردن اهرم دستگاه طلاکوب و فشاربر روی کاغذ طلایی و جلد ، جای آن حروف بوسیله ورقه نازک روی جلد ایجاد می شود.
نمایش نمونه کارها


چاپ ساک دستی

امروزه یکی از مناسب ترین هدیه های تبلیغاتی ، ساک های دستی است که همواره مصرف بسیاری دارد و می توان در کلیه نمایشگاه های بین المللی ، فروشگاه های عرضه محصولات گوناگون و ... جهت برند سازی و تبلیغات مناسب استفاده نمود.

نمایش نمونه کارها


(16)

چاپ سیلک

اپ سیلک یا سیلک اسکرین نوعی روش چاپ و تکثیر است که با امکانات فراوان، بر روی اشیای مختلف، در شکلها و اندازههای گوناگون، قابل اجرا است . در این روش از پارچه توری مخصوص با سوراخهای بسیار ریز استفاده میشود. توری در قابی ثابت میشود. تصویر مورد نظر روی این توری نقش میشود سپس بخشهایی از تصویر که نباید رنگ بخورد با مادهای مسدود کننده مانند موم پوشیده می شود. این قاب توری را در این حالت شابلون یا کلیشه مینامند. سپس مرکب چاپ یا رنگ را با فشار کاردک یا غلطک به سطح چاپ شونده منتقل میکنند. رنگ یا مرکب فقط از بخشهایی که مسدود نشده به کاغذ یا سطح چاپ شونده منتقل میشود و تصویر روی آن ظاهر میگردد.
در کار تبلیغات این نوع چاپ برای چاپ تبلیغی بر روی اشیای گوناگون مثل نایلون ، تقویم و سررسید و لیوان و کاغذ و … بکار میرود. دامنه کاربرد این چاپ از ساده ترین و ارزانترین وجه آن ( که به عنوان چاپ صنعتی و در مورد کالاهای مصرفی بکار میرود ) تا پیچیده ترین و پیشرفته ترین مرحله آن ( که بکار خلق آثار هنری می آید ) گسترده است. از تصویر روی شیشه های شیر پاستوریزه، آب معدنی و نوشابه های متداول، انواع مواد مانند پارچه و چینی و سرامیک و فلز و تابلوهای راهنمایی و رانندگی و تابلوهای اسامی خیابانها و پلاک منازل، حروف روی دستگاههای صوتی و انواع لوازم و وسایل زندگی گرفته تا برخی از پوسترهای تبلیغاتی و کارهای هنری و غیره تصویر چاپ کرد.
با چاپ سیلک میتوان روی اجسام با شکلهای مدور و غیر مسطح نیز چاپ نمود که از این نظر در بین روشهای چاپی منحصر به فرد است.

نمایش نمونه کارها


لیبل سلفون براق1

چاپ کارت ویزیت

کارت ویزیت، اولین و مهمترین ابزار بازاریابی و اطلاع رسانی می باشد. شما باید کارت ویزیت خود را به مشتریان و مخاطبان احتمالی خود خواهید داددهید تا اطلاعات لازم برای تماس با شما را داشته باشند. همچنین می توانید آن را داخل نامه ها بیندازید یا به بوسیله دیگران معرفی شوید. همچنین اگر در روزنامه ها و پییک های محلی تبلیغات می کنید، کارت ویزیت شما می تواند آماده برای صفحات تبلیغاتی چاپ شود.

نمایش نمونه کارها


(1)

چاپ لارج فرمت

” فلكسی فيس ”متريالی است كه برای تابلوهای سردرب مغازه ها ، فروشگاهها ، تابلوهای عابر پياده ، برخی از بيلبوردها و به طور خلاصه برای تابلوهايی كه لامپ مهتابی دارند استفاده مي شود. فلكسی چینیی و كُره ای دارد ، نوع چينی آن معمولا 18 اُنس و نوع كُره ای آن  20 اُنس مي باشد ، متريال فلكسی به جنسی اطلاق مي شود كه نور را از خود عبور مي دهد در حالی كه بنر اين قابلیت را ندارد و معمولا نور از جلو به آن تابانده مي شود

نمایش نمونه کارها


(3)

چاپ لیوان کاغذی

لیوان یک بار مصرف کاغذی قابل استفاده در ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی ، شرکتها ، فروشگاهها ، هتل ها و رستوران ها ، تالارهای پذیرایی و کلیه اماکن عمومی جهت تبلیغات و برندینگ مورد استفاده قرار می گیرد.
چاپ این نوع محصولات به صورت تخصصی(طرح برند متقاضی سفارش) و عمومی صورت می گیرد.
این نوع لیوان ها به دو صورت دو جداره و تک جداره در بازار ایران عرضه می شوند.
تولید و چاپ این لیوان ها به صورت اختصاصی ( طرح مورد نظر مشتری ) در حال حاضر به تیراژ حداقل 2000 عدد به بالا قابل اجرا است .

نمایش نمونه کارها