(1)

ساخت پلمپ سربی

بعضی از سازمان ها و ادارات از دستگاه پلمپ سربی جهت پلمپ دفاتر و اماکن و... استفاده می کنند. تقریبا اکثر کسانی که سازنده پلمپ سربی هستند این کار را به روش سنتی بسیار قدیمی و با دست ، نوشته یا آرم را با دقت بسیار پایین روی دستگاه پلمپ کندکاری می کنند اما مجموعه تلاش با داشتن دستگاه لیزر حک فلز ، ساخت پلمپ را با بالاترین کیفیت در مدت زمان کم انجام میدهد.

نمایش نمونه کارها


مهر برجسته با کلیشه نایلوپرینت

مهر برجسته

قسمت مهرسازی مجموعه تلاش در حدود اولین مهرسازی و اولین سازنده مهر برجسته در گیلان فعالیت میییفیت ساخت مهرهای برجسته در این مجموعه بسیار بالا است.

نمایش نمونه کارها


(9)

مهر چند رنگ

در این مجموعه ساخت مهرهای رنگی خوداستامپ با دستگاه لیزر انجام می شود و به گونه ای است که نمد دستگاه ها به وسیله برش لیزر تفکیک رنگ شده و به راحتی قابل شارژ می باشد. همچنین علاوه بر جوهرهای معمول مثل مشکی ، آبی ، قرمز ، سبز ، تنوع رنگ های خاص مانند زرد ، صورتی ، قهوه ای ، سبز فسفری ، نارنجی موجود است که زیبایی ساخت این مهرها را چند برابر میکند. طرح مهربراي ساخت مهرهاي رنگي مي بایستي طوري طراحي شود كه فاصله بین رنگها حداقل یك میلیمتر رعایت شود تا تداخل رنگي ایجاد نگردد. ساخت مهر درطرح هایي كه رنگها بهم چسبیده اند غیرممكن مي باشد.

نمایش نمونه کارها


(2)

مهر خودکاری

خودکارهای بسیار شیک و زیبایی هستند که با فشار دادن یک دکمه روی خودکار ، مهرخوداستامپ از داخل آن بیرون آمده و قابل استفاده می باشد. از جمله ویژگی های این خودکارها این است که بسیار کم حجم و سبک و زیبا بوده و به راحتی می تواند همیشه همراه خود بوده و قابل حمل باشد و همچنین می توان به عنوان یک هدیه خوب برای خانم ها و آقایان در نظر گرفت.

نمایش نمونه کارها


(2)

مهر ژلاتینی ساده

مجموعه تلاش با سابقه حدود ۴۸ سال به عنوان اولین مهرسازی و کلیشه سازی استان گیلان کار خود را شروع کرد و همیشه برای اعتبار این سابقه و حفظ اعتماد همیشگی مشتریان به این مجموعه ، از مرغوب ترین ژلاتین دنیا ( ژلاتین قرمز دوپونت آلمان ) استفاده کرده است که البته چون نوع ژلاتین برای ساخت مهر یک امر تخصصی است اکثر مشتریان این موضوع را نمیدانند و فکر میکنند همه مهرهایی که ساخته میشوند عین هم است که البته فقط ظاهر امر این گونه است ولی در کیفیت و دوام مهر تفاوت زیادی دارد. سفارش ساخت مهرازطریق ارسال فكس ویا ایمیل امكان پذیر است.

نمایش نمونه کارها


01

مهر نامرئی

چاپ اين نوع مهرها نامرئي بوده و فقط توسط دستگاه هاي تابش نورماورابنفش( دستگاه تشخيص اسكناس جعلي) قابل نمايان هستند و دستگاه هاي كپي و اسكنر هم توانايي كپي برداري آنها را ندارند ، ازاين رو ضدجعل محسوب مي شوند.
مهرهاي نامرئي همان مهرهاي ژلاتيني ساده يا اتوماتيكي هستند كه به جاي استفاده از جوهرهاي معمولي ، از جوهرهاي مخصوص منعكس كننده نورماورابنش استفاده مي گردد.

نمایش نمونه کارها


(4)

مهر های ژلاتینی خود استامپ

این مهر ها از نوع ژلاتینی بوده و جهت سهولت در استفاده روی استامپ های اتومات (پرینتی) نصب می شوند. مهرهاي اتوماتیك علاوه بر عدم نیاز به استامپ عمر ژلاتین مهر را نیز چندین برابر می نماید. از نظر کیفیت چاپ بر روی کاغذ در مقایسه با مهرهای معمولی که بصورت دستی استفاده می شوند به مراتب کیفیت با تری را دارا می باشد.

نمایش نمونه کارها


1

مهرهای فلزی

از زمان های بسیار گذشته برای اطمینان از پلمپ بودن و صحت باز نشدن نامه هایی که میخواستند به دست شخص مورد نظر برسد آن ها را با لاک پلمپ میکردند و مهرفلزی خود را قبل از خشک شدن لاک روی آن میزدند. امروزه نیز از این روش برای پلمپ نامه های محرمانه خود استفاده می کنند همچنین بعضی از تولید کنندگان مصنوعات چوبی از این مهرها جهت علامت انداختن روی محصول خود به عنوان امضاء و معرفیه محصول خود مورد استفاده قرار می دهند. امروزه ساخت مهر فلزی مانند گذشته با کنده کاری دست انجام نمیشود و با دستگاه مخصوص ساخت کلیشه فلزی این امر صورت می گیرد که منحصرا مجموعه تلاش قادر به ساخت این مهر در استان گیلان می باشد.

نمایش نمونه کارها


01

مهر های لیزری

مهر ليزري نسل جديد مهرهاي خود چاپ فوري مي باشد كه با فن آوري جديد و منحصر به فردي در كسري از ثانيه بصورت فوری و بدون نياز به شستشو حك مي گردد. اين مهرها با دستگاه مهرسازي ليزري ساخته مي شود.
این دستگاه اصل ژاپن بوده وهيچ كشور بازارمشتركي درساخت آن دخل وتصرف ندارد.

نمایش نمونه کارها


IMG_5309

مهرهمراه جیبی

این مهرها بسیار با کیفیت، مقاوم و خوداستامپ بوده و به علت كم حجم بودنشان بين همه اصناف بخصوص پزشكان ومهندسان از محبوبيت خاصي برخوردار است و به راحتي درداخل كيف و جيب قرار ميگيرند.

نمایش نمونه کارها